Haber

Edirne’den bir kesit

İpsala’da Cumhuriyet Meydanı yeniden düzenleniyor.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, gazetecilere yaptığı açıklamada ilçeyi daha da güzelleştirmek için çalıştıklarını söyledi.

Cumhuriyet Meydanı’nı yeniden düzenleyeceklerini anlatan Ünsal, “Kötüyü iyiye, iyiyi iyiye çevirmek için çıktığımız yolda İpsala’nın yeni yüzü olacak meydanımızı ve Merkez Park Projemizi hayata kazandırıyoruz. , İstanbul Büyükşehir Belediyemiz iş birliğiyle.” söz konusu.

Minik öğrenciler İpsala Müftülüğünü ziyaret etti

İpsala ilçesine bağlı İbriktepe köyünde yaz Kur’an kursuna giden öğrenciler, İpsala Müftüsü Ahmet Bayraktar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Bayraktar, “Bugün İbriktepe Eski Cami İmamımız Mehmet Koç ve yaz Kur’an Kursu’nda okuyan öğrencilerimiz bizleri ziyaret ettiler. Bu ziyaretten memnun kaldık. Kendilerine müftünün çalışmaları hakkında bilgi verdik. .” söz konusu.

Esetçe Mahallesi’ndeki doğalgaz çalışmaları tamamlandı

Esetçe ilçesinde doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilk kez şebekeye doğalgaz verildi.

Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz, 2022 yılı Temmuz ayında başladıkları doğalgaz çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

İlçeleri için tarihi bir gün yaşadıklarını ifade eden Deniz, “İpsala’dan 8,5 kilometrelik bir boru hattı ile ilçemize doğal gaz ulaştırdık. Bu hizmet ilçemize hayırlı olsun.”

Deniz, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür etti.

kesapajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu